ארץ חיים

כאשר השקעה מתחרזת עם הנאה

יש לכם כבר אוסף מרשים של מוצרי השקעה וברצונכם לגוון את הנכסים שלכם, הקבוצות לרכישת חוות-יין נוצרו בדיוק בשבילכם!

יותר ויותר מבינכם מעזים להשקיע בתעשיית היין ולחלוק אותם ערכים של תיירות יין, כלכלה סולידרית ותחושת הקירבה בין עמיתים שמביאות איתן חוות-היין הישראליות שלנו.

ההיבט של ההשקעה הפיננסית, להיות בעליהם של מניות קבוצת ארץ-חיים, הקבוצה הישראלית לרכישת חוות-יין, זה בראש ובראשונה להיות חלק מ”מועדון” שבו האוהדים החדשים נפגשים עם הוותיקים ובעלי הניסיון כדי להפיק תועלת הדדית ולטפח את התשוקה המשותפת ליין ולטרואר.

היין הוא גם אמנות החיים, אמנות אשר משלבת בין שמחת חיים לבין אהבת הדברים הטובים, וסביבו אנו נהנים להתכנס עם חברים. היין הוא מוצר אצילי וערב לחיך האנין אשר נושא בחובו את הזהות ואת האופי של הטרואר.

ברוח הטהורה של כיבוד עונות השנה, אנו שמחים להציע לכם השקעה ש”מריחה קיץ”, עם הזדמנות לרכישת מניות בקבוצת ארץ חיים, הקבוצה הישראלית לרכישת חוות-יין ולהפיק רווחים מהסביבה האידילית של מרחבי הגליל .

אודות

01

מלאו את הטופס ללא התחייבות מצדכם

02

יועץ יצור אתכם קשר בהקדם

03

בחרו בסכום להשקעה במיזם על פי בחירתכם.

04

תקבלו בדוא``ל פירוט מלא ותוכנית עסקית של GVI – הקבוצה הישראלית להשקעה בחוות-יין

השותפים העסקיים שלנו

badatz beit yossef

בד”ץ בית יוסף

השגחה בד”ץ בית יוסף

הכשרות

הטרואר כשר בהכשר המחמיר של ” בד”ץ העדה החרדית” ירושלים

משרד נתניה

www.avocatisrael.com
סמילנסקי 15
42431 נתניה

WebAviv

ניהול טכני של האתר
הרכבים 3 , ירושלים
webaviv.com

משרד דוד אמר

יועץ מס ורואה חשבון
כיכר העצמאות 12, 42431 נתניה

SAADAASSURANCE

12 היצירה רעננה

 099708742

Eretz Haim

8 הרב קוק ירושלים

הערכים שלנו

ארץ חיים לקחה על עצמה לספק שירותים יצירתיים וחדשניים ביותר על בסיס המשכי, במטרה ליצור ערך משמעותי לשותפים העסקיים שלנו. כדי להיות הטובים ביותר במה שאנחנו עושים, תכניות הגידולים מכוונות לעיבוד איכותי של הקרקע תוך כיבוד ושמירה על כדור הארץ ועל חוקי ההלכה

היתרונות

אנו משתדלים כמיטב יכולתנו ליידע באופן רציף לגבי התקדמות התכניות בהתאם לתקנים הגבוהים ביותר. הצוות שלנו מלווה את השותפים העסקיים בכל התכניות ואנחנו גאים מאד בשביעות הרצון של כל השותפים העסקיים שלנו.

אחריות

ארץ חיים לוקחת על עצמה את האחריות במסגרת תחומי פעילותה ועומדת מאחורי כל שותפיה העסקיים. אנו מבינים את האתגרים השונים וחותרים להשגת הסכם מיטבי. אנו פועלים בנחישות לכבד את חוקי התורה ואת החקיקה המתאימים כדי להביא לתוצאה רווחית.

ביצועים

אנו מודעים בכל עת לאחריותנו לכל השותפים העסקיים שלנו. אנו משקיעים בתכניות המנוהלות בשליטה מלאה שלנו ומבטיחות רווחיות ותשואה מרבית.

סרטונים

חדשות על יין בישראל