קבוצה לרכישת חוות-יין

להשקיע את הכסף ביין משמעו הנאה לשמה!

מהי קבוצה ישראלית לרכישת חוות-יין?

זוהי נוסחת השקעה מקורית השמורה לאנשים פרטיים המבקשים לגוון את סל ההשקעות שלהם ובוחרים לתמוך בטרוארים ובנכסים נבחרים. השקעה בקבוצה לרכישת חוות-יין משמעותה החזקה במניות של חברה אזרחית. חברה אזרחית זאת, בהגדרתה, מכנסת מספר מוגבל של שותפים שמטרתם להחזיק בנכסי קרקעות לגידולי גפני-יין ייחודיים שאת עיבודם הם מפקידים בידי יינן בחכירה לטווח ארוך.

גלו את ההצעה של הקבוצה

עם המומחיות והידע שלנו, קבוצת ארץ חיים מציעה לכם להיות הבעלים של כרמים באזורי גידול גפני-היין העיקריים(גליל, רמת הגולן, כרמל, שומרון, נגב...).
באופן זה תוכלו לרכוש חלקות באפלאסיונים היוקרתיים, כמו לדוגמה, ברקן, דומיין דו קסטל, אור הגנוז, רקאנטי, יקבי כרמל, יקב בנימינה...

מוצר שעובד, ואפילו בקלות

משקיעים אלה (רק לאדם טבעי, כלומר לא לתאגיד/חברה) מצרפים כספים בחברה אזרחית שכינויה - ``קבוצה לרכישת חוות-יין``. סכום זה מאפשר לרכוש אדמה וכרמים, אשר יעובדו על ידי יינן מקצועי בחכירה לטווח ארוך. בתמורה לרכישת המניות, השותף יתוגמל במזומנים (בצורת דיבידנדים), או בבקבוקי יין.

ההנאה כמניע להשקעה

רבים מביננו חולמים להיות באחד הימים בעליהם של כרמי-יין. קבוצת הרכישה מציעה לכם את האפשרות לממש את החלום, בכך שתיקחו חלק בחיי חוות-יין, מבלי שיהיו לכם דאגות ניהול.
עם קבלת ההכנסה בעין (בקבוקי יין) מרווחי חכירת החווה, השותף הופך להיות שגריר של רצון טוב של חוות-היין, וזוכה בהנאה של טעימת ``היין שלו``.
בואו לחיות את סיפור היין בחתימה על מניות ארץ חיים, הקבוצה הישראלית לרכישת חוות-יין, ובהשתתפות באספות הכלליות הנערכות בחווה!

יקב אור הגנוז – אחד מהשותפים שלנו

יקב אור הגנוז נמצא במושב קטן למרגלות הר מירון, בקרבת קברו של התנא הקדוש רבי שמעון בר יוחאי. חיה שם קהילה חרדית.

אור הגנוז הוא יישוב קהילתי חרדי אשר חבריו שוקדים על סודות התורה בשעות הבוקר המוקדמות ומייחדים גם זמן ללימוד בשעות אחר הצהריים. בנוסף, חברי הקהילה מפעילים מערכת רחבה של הפצת שיעורים בכל רחבי הארץ ומחוצה לה על ידי חברי הקהילה. שיעורים ברוח הרעיון החברתי של אהבת הזולת, המידות הטובות, הקבלה, הרפואה…

יקב אור הגנוז נוסד בשנת 2005 בלב אזור היין של הגליל, למרגלות הר מירון, ומטרתו לייצר יינות איכותיים באווירת בוטיק אמתית. היקב השיתופי הוא חלק מקשת הפעילויות של חבריו. מדובר בכרם שיתופי, כאשר המתקנים לייצור יין מוחזקים במשותף ביקב השיתופי שהם מנהלים ומספקים לו את חומרי הגלם.

האיכות והטעם של היין נקבעים על ידי תהליך הייצור, אולם מתחילים בכרם עצמו. לפיכך, לאקלים ולטופוגרפיה של הכרם יש חשיבות רבה, כמו גם לטיב הקרקע, לגובה, ללחות האוויר, לטמפרטורה ולכוון החשיפה לשמש. יינות היקב מבוססים על כרמים המעובדים בהרי מרום הגליל. הכרמים מאופיינים על ידי האקלים והטופוגרפיה של אזור מרום הגליל, התורמים להתפתחות מגוון זני גפן-יין איכותיים, בגובה של כ- 770-900 מטרים. כיום מייצר היקב 19 סוגי יין שונים בקשת של טעמים ובאיכות ללא פשרות. היקב זכה בהכרה בינלאומית בתחרות “טרה וינו” כ”יין בוטיק הטוב ביותר” והוא מקפיד על כשרות ברמה הגבוהה ביותר.

יקב בוטיק “אור הגנוז” מייצר יינות באיכות גבוהה העומדת בסטנדרטים הגבוהים של עולם היין. מהעיבוד המבוקר בכרמים, עד תהליכי ייצור מתקדמים, מהשימור המבוקר ועד היישון. במהלך השנים האחרונות הצלחנו לפרוץ לתודעה העולמית על ידי זכייה בפרסים בינלאומיים יוקרתיים, והיין שלנו הוא אחד מהמבוקשים ביותר בתחום. עם זאת, אנחנו ממשיכים להשקיע ברציפות במחקר ובפיתוח.

מבחר זני הענבים

האיכות והטעם של היין נקבעים לא רק בתהליך הייצור אלא גם בכרם עצמו. לכן, יש חשיבות רבה לאקלים ולטופוגרפיה של הכרם, כמו גם לסוג ואיכות הקרקע, לגובה מעל פני הים, ללחות האוויר, לטמפרטורה ולכיווני החשיפה לשמש.

יין ישראלי
יין ישראלי
מבחר זני הענבים
מרלו
מרלו
מבחר זני הענבים
סירה
סירה
מבחר זני הענבים