מי אנחנו

ארץ חיים הוא ארגון המוקדש להשקעות בחוות-יין בארץ ישראל. ארץ חיים מלווה בימים אלו את שותפיה העסקיים במכלול תכניות מגוונות.
מבנה החברה שלנו, הכרתנו את השוק, איכות הצוותים שלנו והידע המקצועי שלנו מבטיחים את שביעות רצון השותפים העסקיים שלנו והם המפתח להשקעות בטוחות.

•בואו להיות שותפים במיזמים הגדולים ביותר  של GVI, הקבוצה הישראלית לרכישת חוות-יין, ותיהנו מרווחיות גבוהה ביותר

•הצטרפו ל-GVI, הקבוצה הישראלית לרכישת חוות-יין

•השקעה בגובה העיניים לכולם

 

•החזר השקעה ורווחים תוך פרק זמן קצר

הערכים שלנו

ארץ חיים לקחה על עצמה לספק שירותים יצירתיים וחדשניים ביותר על בסיס המשכי, במטרה ליצור ערך משמעותי לשותפים העסקיים שלנו. כדי להיות הטובים ביותר במה שאנחנו עושים, תכניות הגידולים מכוונות לעיבוד איכותי של הקרקע תוך כיבוד ושמירה על כדור הארץ ועל חוקי ההלכה.

היתרונות

אנו משתדלים כמיטב יכולתנו ליידע באופן רציף לגבי התקדמות התכניות בהתאם לתקנים הגבוהים ביותר. הצוות שלנו מלווה את השותפים העסקיים בכל התכניות ואנחנו גאים מאד בשביעות הרצון של כל השותפים העסקיים שלנו.

אחריות

ארץ חיים לוקחת על עצמה את האחריות במסגרת תחומי פעילותה ועומדת מאחורי כל שותפיה העסקיים. אנו מבינים את האתגרים השונים וחותרים להשגת הסכם מיטבי. אנו פועלים בנחישות לכבד את חוקי התורה ואת החקיקה המתאימים כדי להביא לתוצאה רווחית.

ביצועים

אנו מודעים בכל עת לאחריותנו לכל השותפים העסקיים שלנו. אנו משקיעים בתכניות המנוהלות בשליטה מלאה שלנו ומבטיחות רווחיות ותשואה מרבית.